Nefes Seminerleri ile Yaşamınızı İyileştirin

Nefes çalışması size şunları sağlar;
* Duygusal arınma
* Bedeninizdeki negatif enerjiden arınma
* Anda kalabilme ve derinleşme
* İçsel huzur deneyimi
* Geçmişten özgürleşme
* Stresten arınma
* Yaşamda kendimizi engellemeyi bırakarak adım atabilme gücü
* Özgüven ve farkındalık

Nefesiniz, kıyıya vuran dalgalar gibi hiç durmadan bedenimizde hareket eden ve bize yaşamı veren kaynaktır. Yaşamda en çok yaptığınız şey nefes almaktır ve düşüncelerinizle birlikte sürekli değişim göstermektedir.

Bu kadar güçlü bir aracı kullanmayı bildiğinizi bir düşünün. Nefes çalışmaları, meditasyonlar, teorik seminer ve diğer çalışmalarla kendinizi yeniden keşfedeceğiniz muhteşem bir çalışma. Nefesinizi keşfetme yolculuğuna bizimle çıkmaya ne dersiniz?

Ücret: 200₺
Yer: Su Sel Gelişim Merkezi, Girne
Süre: Seminerimiz bir tam gün yapılacaktır. Seminer sabah 9.30'da başlayıp akşam 16.30'da tamamlanır. Öğlen saat 13.00 ile 14.15 arasında yemek arası verilecektir.

Not: Katılımcı sayısı sınırlıdır. Katılmak için bize telefon veya mail yolu ile ulaşarak önceden kayıt yaptırmak gereklidir. Aşağıdaki adresten online olarak da kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt için susel@suselgelisim.com
05338626161 - 0533 884 8822

Nefes Yaşamdır!

Bireysel nefes seansı alarak nefesinizde ve yaşamınızdaki blokajları açabilirsiniz. Korku, keder ve yaşamın zorlukları nefes sistemimizde bazı tıkanıklıklara yol açmaktadır. Çocukluğumuzdan beri bedenimizde ve zihnimizde taşıdığımız bu tıkanıklıklar bolluğu ve bütünlüğü deneyimlememizi engellemekte ve bizi zorlamaktadır.

Nefes Seansında bir koçla birebir çalışırsınız. Bir veya bazen iki kişi olarak yapılabilen bu çalışma tamamen size özel olarak yapılır. Nefes koçunuz sizinle ilgilenir ve tıkanıklıkları açmanız için size destek olur.

Özellikle üzerine çalışmak istediğiniz konular varsa ve açmak istediğiniz her şey için bireysel seansa başvurun ve bizden randevu alın.