Mucizeler Kursu

Mucizeler Kursu, kendini keşfetmek ve tüm düşünsel sistemini, derinden değiştirerek özgür ve güçlü bir zihin yapısına ulaşmak isteyenler için adım adım izlenen bir rehberdir. Mucizeler Kursu tam bir zihinsel dönüşüm programıdır. Sevgiye, öze, ruha dönüş programıdır.

Mucizeler Kursu, tüm dünyada uygulanan bir spritüel dönüşüm programıdır. Kurs, zihnin özgürleşmesi üzerine tasarlanmıştır. Günümüzde; Şimdinin Gücü kitabının ve daha pek çok popüler spritüel kitabın yazarı Eckhart Tolle, Sevgiye Dönüş kitabı ile bestseller listelerinde çok uzun süre kalmış Marianne Williamson, global tanınırlığıyla Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yazarlar ve düşünürler, Mucizeler Kursundan ilham almış ve bir çok alanda kursun bakış açısını kullanmışlardır.

Kurs zihninizi tam bir dönüşüme uğratarak her şeye karşı yaklaşımınızı değiştirmektedir. Kursun çalışma süreci bir yıldır. 365 ders vardır ve her ders her güne uygulanır. Bu şekilde zihniniz, geçmişin ağırlıklarından geleceğin yüklerinden kurtulur ve derin bir özgürlük ve neşe deneyimlersiniz. “Anda” olmak demek aslında zihninizin tüm korku düşüncelerinden arınmış olduğu, mucizelerin görünür olduğu zihinsel bir haldir. Kurs, kendisini sevgiye dönüş olarak tanımlamaktadır. Aslında sevgiye dönüş, Öze dönüştür.

Kurs hakkında çeşitli yorumlar ve kişisel görüşler vardır. Kursun hiçbir din, ırk, kültür veya düşünce sistemi ile ilişkisi yoktur. Tamamen bağımsız bir bilgi kaynağıdır. Herkesi, her şartta ve sorgulamaksızın kabul eden bir yapıya sahiptir. Çünkü bilgi özgür, kelimeler tamamen kişiseldir.