Yaşamınızı İyileştirin

Dünyaca ünlü " Düşünce Gücüyle Tedavi - You Can Heal Your Life " kitabı yazarı kişisel gelişim alanında yıllardır bilinen ve halen daha bu konuda çalışan Louise Hay tarafından tasarlanmış. Kişinin kendini daha derinden tanıma, kendini tüm yönleriyle kabule geçme, sevme, hayatı sevme, etrafındaki kişi ve olayları kabul etme ve sevmeyi öğrenmek için tasarlanmış her seviyeden kişinin katılabileceği çok etkili bir çalışmadır.

Tasarlanmış ve uygulanan bu çalışmada insanın dört boyutu ( zihin, beden, ruh ve duygu) üzerinde çalışma yapıp bütünsel şekilde iyileşme şifa sağlanmaktadır. Heal Your Life® Workshop içerisindeki çeşitli müzik ve meditasyonlari kullanarak kişinin kendi kendisi ve hayat üzerindeki inançlarını olumsuz kalıplarını fark eder. Tekniklerle yaratılan farkındalıktan sonra değişim süreci eğitim içerisinde başlar. Katılımcı eğitim sonrasında hayattaki ritmi daha derinden keşfedip akışına güvenerek yola devam etmektedir.

Farkındalık değişimin ilk adımıdır. ~Louise Hay

Düzenli yapılan haftalık seminerlerimiz:

  • Zihin/beden bağlantısı üzerine üç saatlik workshop
  • Sadece olumlamalar üzerine üç saatlik workshop
  • Kızgınlık ve affetme üzerine üç saatlik workshop
  • Bolluk ve bereket üç üzerine üç saatlik workshop
  • İlişkiler üzerine üç saatlik workshop
  • İçimizdeki çocuk için üç saatlik workshop
  • Kendimizi sevmek üzerine üç saatlik workshop
  • Olumsuz mesajları serbest bırakma üzerine üç saatlik workshop
  • Hayatınızı iyileştirin temel ilkeleri üzerine üç saatlik workshop

Kıbrıs Workshop Lideri: Huriye Koç

Tipik hırslı bir kariyer yolcusuydum. Hep kişisel gelişime ayrı bir ilgi duydum. Çok zorlu bir dönemden geçerken Hayat yolculuğun beni önce yaşam Koçluğu ile tanıştırdı. Kendim yaşam Koçluğu almak isterken ben neden bir yaşam koçu olmuyorum soruyla kendimi eğitim alırken buldum. İnanılmaz farkındalıklar gelişmeye başladı hayatımda. Kendimi gün geçtikçe daha derinden tanımaya başladım öyle bir yolculuk ki bu iki günde biten bir yolculuk değil. Her gün bir yönümü keşfediyordum. İçsel yolculuğumda ki keşifler dış dünya da hırslı hayatı keyifli bir yolculuğa taşıdı. Hayatımda bazı kapılar kendiliğinden kapanmaya ve yeni harika kapılar açılmaya başladı.
Benim hayatımda tesadüf yok bir vesile ve istek vardır ilahi gücün devrede olduğu bir durum vardır. Bir gün harika bir kitapla Louise Hay hayatıma girdi. “Düşünce gücü ile tedavi" koçlukta keşfettiğim yanlarımı daha çok sevip karanlık olan yanlarımı da tanıyıp kendimi daha da çok sevmeye gerçekten sevmeyi öğrendim ve bir afişle birlikte hayatımın inanılmaz deneyimi dediğim "Heal Your Life Workshop" hayatıma girdi. Tarih olarak çok sıkışık bir dönem olmasına rağmen oradaydım. 2 günlük bu deneyimi yaşadığım workshop lideri Aylin Algun. Türkiye workshop lider eğitmeni ayrıca. İkinci workshop da hayatıma girdi derken Türkiye’de lider eğitmenliği olacağını duydukları sonra. Eğitimin tarihini dört gözle bekledim ve sonunda Aralık 2014 te 7 günlük harika eğitim sonrasında adaya Heal Your Life Workshop Lideri olarak döndüm.